EN TR

آرشیو اخبار

امام جمعه ماکو:

روز قدس روز خروش ملت ها برعلیه طاغوت و صهیونیسم است

روز قدس روز خروش ملت ها برعلیه طاغوت و صهیونیسم است

امام جمعه ماکو گفت: روز جهانی قدس که توسط بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران پایه گذاری شد روز خروش ملت ها برعلیه طاغوت بزرگ آمریکا و رژیم صهیونیستی است.

به گزارش روابط عمومی سازمان  منطقه آزاد ماکو، حجت الاسلام ایوب رنجبری در جلسه هماهنگی روز قدس شهرستان ماکو که باحضور معاون فرهنگی سازمان منطقه آزاد ماکو و مسئولان شهرستان در دفتر امام جمعه ماکو ترتیب یافت، گفت: روز قدس، روز همبستگی امت اسلامی و فریاد مسمانان و ملت های آزاده در حمایت از مظلومان و برعلیه غاصبان سرزمین های اسلامی است.

وی با بیان اینکه روز قدس نماد وحدت مسلمانان است، اضافه کرد: مردم فهیم ایران اسلامی در این روز با آرمان های امام راحل، شهدا و مقام معظم رهبری تجدید میثاق می کنند.

امام جمعه ماکو اقدامات تروریستی اخیر تکفیری ها علیه مسلمانان را توطئه صهیونیسم، وهابیت و شیطان بزرگ خواند و اظهار داشت: به حول و قوه الهی شب گذشته سپاه اسلام با حمله بوسیله موشک های ذوالفقار درس عبرتی به دشمنان دادند و سیلی محکمی بر گوش متجاوزان زدند.

وی ادامه داد: راهپیمایی روز قدس، فرصت مناسبی برای پشتیبانی همه جانبه از مردم بی دفاع فلسطین است و مردم همیشه در صحنه بار دیگر با حضور پرشور خود امید ظالمان را ناامید و مرحمی بر دل مظلومان جهان خواهند شد.

رنجبری رژیم صهیونیستی را بزرگترین دشمن مسلمانان جهان دانست و اظهار داشت: همه مسلمانان جهان وظیفه دارند در راهپیمایی روز جهانی قدس که نماد همبستگی و اتحاد مسلمانان علیه دشمنان دین و اسلام است برای احیای اسلام و دفاع از مردم مظلوم فلسطین حضوری گسترده و پرشور داشته باشند.

در ادامه این جلسه که با حضور مسوولان دستگاه های اجرایی و ادارات این شهرستان برگزار شد، مسیر راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان ماکو مشخص شد.

این مراسم روز جمعه 2 تیرماه راس ساعت 12 و نیم از مقابل بانک انصار آغاز و به مسجد جامع ماکو و اقامه نماز جمعه منتهی می شود.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.