EN TR

آرشیو اخبار

خشنودی سرمایه گذار بزرگ ایرانی در آذربایجان از توسعه و پیشرفت منطقه آزاد ماکو

خشنودی سرمایه گذار بزرگ ایرانی در آذربایجان از توسعه و پیشرفت منطقه آزاد ماکو

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو بنابه دعوت سفیر جمهوری اسلامی ایران در جمهوری آذربایجان به منظور دیدار با سرمایه گذاران ایرانی مقیم آن کشور با آقای باران گوزل دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد ماکو، حسین فروزان در این دیدار ضمن اشاره  به ظرفیت‌ها، توانمندی‌ها، مزیت‌های قانونی و اقدامات حمایتی این سازمان گفت: از حضور سرمایه گذاران و تجار کشورهای همسایه بخصوص جمهوری آذربایجان برای فعالیت‌های اقتصادی در منطقه استقبال می‌کنیم و آمادگی جذب و مشارکت در طرح‌های سرمایه گذاری را داریم.

جهانگیر زاده، سفیر ایران در جمهوری آذربایجان نیز در این دیدار گفت: قطار توسعه در منطقه آزاد ماکو به راه افتاده و این منطقه به حضور شما سرمایه گذاران قدرتمند برای رسیدن به جایگاه واقعی اش نیازمند است.

باران گوزل سرمایه گذار ایرانی الاصل اهل ماکو در آذربایجان نیز در این دیدار از علاقمندی  فعالیت اقتصادی سرمایه گذاران در منطقه آزاد ماکو خبرداد و گفت: اقدامات انجام شده در منطقه آزاد ماکو کم نظیر و باعث خرسندی است.

وی با تقدیر از دعوت مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو و سفیر ایران در جمهوری آذربایجان برای بازدید از منطقه آزاد ماکو از آنان خواست پیام رسان ارادت و سلام وی به هموطنانش باشند.

وی ابراز امیدواری کرد در آینده نزدیک با سفر به منطقه آزاد ماکو به عنوان زادگاهش از این منطقه بازدید و از نزدیک با پتانسیل های سرمایه گذاری در این منطقه آشنا شود.

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.