EN TR

آرشیو اخبار

آزمایشگاه نانو در منطقه آزاد ماکو راه اندازی شد

آزمایشگاه نانو در منطقه آزاد ماکو راه اندازی شد
برای اولین بار آزمایشگاه نانو در منطقه آزاد ماکو راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد ماکو، این آزمایشگاه با حضور حسین فروزان، مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو، معاونان اداره کل آموزش و پرورش استان و جمعی از مدیران و معلمان مدارس در محل پژوهش سرای دانش آموزی امام رضا (ع) منطقه آزاد ماکو افتتاح و راه اندازی شد.
اکبر بابا پور مدیر آموزش و پرورش ماکو هدف از راه اندازی این آزمایشگاه را استفاده دانش آموزان از آخرین تکنولوژی ها و دانش روز دنیا و آشنایی با دستاوردهای علمی  و انجام آزمایشات مختلف علمی در زمینه شیمی اعلام کرد.
وی با بیان اینکه برای راه اندازی و تجهیز  این آزمایشگاه 370 میلیون تومان هزینه شده است، افزود : 90 میلیون تومان برای خرید تجهیزات این آزمایشگاه از سوی منطقه آزاد ماکو مساعدت شده است.
مدیر آموزش و پرورش ماکو خاطر نشان ساخت: آزمایشگاه نانو در ماکو در شمال استان آذریایجانغربی بی نظیر بوده و علاوه بر دانش آموزان دانشجویان دانشگاه های این شهرستان هم می توانند درزمینه آزمایشات نانو از این آزمایشگاه استفاده نمایند.
در حال حاضر 300 دانش آموز در رشته های مختلف تحصیلی عضو پژوهش سرای دانش آموزی  ماکو بوده و از بخشهای زیست شناسی، فیزیک، شیمی رایانه، ربات و کتابخانه استفاده می کنند.

ُسیدذبیح اله امام زاده امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.