EN TR

آرشیو اخبار

از انجمن های مردم نهاد تجلیل شد

از انجمن های مردم نهاد تجلیل شد
طی آیینی با حضور معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ماکو از انجمن های مردم نهاد در حوزه اجتماعی تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد ماکو، جواد اسماعیل زاده در این آیین با اشاره به اهمیت کار و جایگاه سازمان های مردم نهاد گفت: سمن ها علاوه بر خدمات و فعالیت های فیزیکی که انجام می دهند، در ترویج روحیه نوع دوستی و انسان دوستی و گسترش معنویت و ارزش های اخلاقی و انسانی نیز بسیار نقش آفرین و دارای نقش کلیدی هستند.

وی از خود گذشتگی، ایثار و عشق و علاقه را از خصوصیات بارز فعالان این سازمان های مردم نهاد عنوان کرد و ادامه داد: نهایت انسانیت از دیگر خصوصیات  این انجمن ها نهادهای مردمی است .

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد ماکو اضافه کرد: با توجه به اهمیتی که سازمان های مردم نهاد در جامعه می توانند داشته باشند باید از تشکیل و توسعه این سمن ها حمایت کنیم.

وی خاطر نشان کرد: در شورای فرهنگی تمامی مطالبات و خواسته های انجمن ها با جدیت پیگیری می شود .

وی همچنین به فعالیت سازمان منطقه آزاد ماکو در این خصوص اشاره کرد و خاطر نشان ساخت: یک درصد از بودجه سازمان برای کمک به اداره بهزیستی و کمیته امداد منطقه آزاد ماکو تخصیص یافته است که سال گذشته بیش از  یک میلیارد تومان از این طریق به ادارات کمک شده است.

اسماعیل زاده با اشاره به اینکه حمایت از انجمن ها و موسسات مردم نهاد در دستور کار سازمان منطقه آزاد ماکو قرار دارد، گفت: لازم است   اداره بهزیستی و کمیته امداد از این موسسات و انجمن ها بیشترحمایت کنند.

در پایان از مدیران موسسات و انجمن های مردم نهاد با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد

مدیران انجمن ها و موسسات مردم نهاد و روسای اداره بهزیستی نیز در این جلسه گزارشی از فعالیت های یکساله خود ارائه کردند.

ُسیدذبیح اله امام زاده امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.