تشریح رویکردهای دفتر مرکزی حراست در جلسه هماهنگی و هم اندیشی با معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو

  • 12 بهمن 1398
  • 11:36
  • 0 دیدگاه
  • Article Rating
تشریح رویکردهای دفتر مرکزی حراست در جلسه هماهنگی و هم اندیشی با معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو
درجلسه هماهنگی و هم اندیشی حراست و معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو با هدف حمایت و صیانت از سرمایه گذاری، رونق تولید،‌ساماندهی اشتغال اتباع بیگانه، شناسایی و بررسی آسیب ها، موانع و مشکلات تولید و جذب سرمای...

در این جلسه، موضوعات مرتبط با اشتغال اتباع خارجی، حمایت از تولید، اشتغال، مکانیزه نمودن فرایندها، مشکلات برخی واحدهای تولیدی و .. مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

مشاور مدیرعامل و مدیرکل دفتر مرکزی حراست سازمان منطقه آزاد ماکو در این نشست با اشاره به منشور اخلاقی حراست،  وظایف و امورات مربوط به این دفتر مرکزی را در چهار محور تشریح کرد. 

محمدعلی رحیمی افزود: حفاظت پرسنلی،‌ حفاظت فناوری اطلاعات، حفاظت فیزیکی و حفاظت اسناد و مدارک در  این دفتر مرکزی همواره مورد تاکید می باشد و با رویکرد  پیاده سازی الزامات حراستی بر مبنای پیش بینی و پیشگیری بوده و حراست پشتوانه محکم برای سلامت جامعه اداری، سرمایه گذاری انجام وظیفه می کند. 

وی ادامه داد:‌حراست در اثرگذاری، تصمیم سازی و پاسخگو بودن اهتمام جدی داشته و در شناسایی و پیشگیری از آسیب های سازمانی تلاش می کند و با نگرش کلان و برنامه ریزی متناسب با فناوری های روز در جهت تحقق اهداف سازمانی اقدام می کند. 

 

مدیر سایت امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.